O nás

Kdo jsme

Jsme první a jediná agentura v České republice poskytující komplexní servis v oblasti zajištění alibi, důkazů, svědectví a krytí Vašich libovolných aktivit. Společnost Alibi na míru vznikla v roce 2012 s cílem nabídnout profesionální a diskrétní služby všem, kdo chtějí žít podle svých představ bez rizika, že je bude kdokoliv soudit a kritizovat. Díky nám nebudete muset řešit nepříjemné situace – my Vám pomůžeme jim předejít!

V čem jsme nejlepší

Jsme národ Přemků Podlahů a všechny problémy se naneštěstí snažíme řešit svépomocí, improvizovaně. Nespoléhejte se na to, že Vám neprůstřelné alibi zajistí přátelé, kolegové, nebo dokonce někdo z rodiny... Neriskujte tím, že jim svěříte svoje tajemství, a tím i svůj osud! My se na rozdíl od nich zbytečně neptáme a nesoudíme Vás – za všech okolností jsme na Vaší straně. Spolehněte se na experty: my neděláme rozdíl mezi omluvou a výmluvou.

Pomáhat (z problémů) a chránit (tajemství)

Každý by měl mít své tajemství. Důvody, proč se zákazníci svěřují do naší péče, jsou různé. Někteří plánují překvapení pro nic netušící manželku, jiní se chtějí vyhnout vypjatým emotivním scénám, nekonečným výslechům a výčitkám, další prostě nenašli v rodině pochopení pro své záliby a koníčky. Jedno mají ale všichni společné: touží mít více svobody a osobního prostoru pro splnění vlastních přání a snů.

Pravda bývá krutá

Říkat pravdu a vždycky jenom pravdu není to nejlepší a za všech okolností bezbolestné řešení. Nemusíte lhát, stačí si pravdu přizpůsobit tak, aby vyhovovala Vám a neublížila těm, na nichž Vám záleží. My Vám v tom pomůžeme. Zatímco soukromí detektivové se snaží šťourat v cizím soukromí a diskreditovat, my jsme na druhé straně barikády. Postaráme se o to, aby skryté zůstalo skryto a Vy jste nemuseli měnit nic na svých zvycích, dokud si to sami nebudete přát.

PŘESVĚDČILI JSME VÁS? ABY NE, V TOM JSME PŘECE NEJLEPŠÍ!