NAPIŠTE NÁM.....cokoliv

Zprávy

Petr - 12.12.2018

U agentury jsem si objednal službu Rozvraceč. Zakázka zůstala na mrtvém bodě, protože se mi nepodařilo dodat užitečné informace k realizaci. Chápu, že koordinátoři pracují s tím co dostanou od klienta. Jako v každé jiné branži. Musím uznat, že jsem byl překvapený vysokou úrovní služby a profesionalitou společnosti. Oceňuji hlavně osobní přístup a proaktivitu koordinátorky. Pokud i zbytek realizačního týmu agentury dosahu úrovně koordinátorek, se kterými jsem měl potěšení jednat. Musím Alibi na míru složit poklonu. I přesto, že zakázka nedopadla dle mých představ, byl jsem se službou samotnou naprosto spokojen. Pokud budu mít v budoucnu nějaký delikátní problém, nebudu váhat opět Alibi na míru využít. Nikdy bych nevěřil, že leze v milostné oblasti intrikovat na tak profesionální úrovni.


Arif - 19.5.2018

Arif


Václav Klaus ml. - 26.10.2017

Děkuji srdečně agentuře za rozvracení mého manželství. Nyní konečně můžu začít nový život s novou ženou. Jste skvělí!!!


Vojta - 12.10.2017

Zcela Vam fandim. Mel jsem doposud asi 250zen. Z toho tak tvorilo 2/3 zadanych. V jednom okamziku mam tak 3-4milenky. Zadane jsou lehce dostupne. Jen mala hrstka zen jsou verne. A to nejsen zadny model. Staci lepsi auto, vystupovani, nabidnout par vzdusnych zamku a na 2-3schuzce uz jdou do postele.


Martin - 9.10.2017

Moralni aspekt stranou - v okamziku, kdy je uspesne zajisteno alibi pachateli kriminalniho cinu, at vedome ci nikoliv, je toto podnikani u konce. Ale mysl mam otevrenou. Pokud se mylim, uvedte prosim priklad, ktery by vypovidal o opaku. Dekuji.


Natália - 21.6.2017

Díky této firmě už nevěřím na lásku ani osudové setkání, ale oceňuji to, co děláte a neříkám, že Vaše služby nevyužiji a že je nebudu v budoucnu potřebovat.


Petr - 9.2.2017

Vážení, trošku jsem o tom přemýšlel a musím říci, že tento způsob podnikání mi připadá nemorální. Zkusil bych vysvětlit proč. Uvažme následující scénář: 1) Žena Ž týrá muže M. 2) Muž M je nešťastný, ale ve vztahu s Ž setrvává například kvůli dětem. 3) Žena Ž si na muže M najme agentku A, aby ho svedla. 4) M se nechá A svést, protože se necítí nikde vázán a i pro děti je lepší nový vztah s A než hnus s Ž. 5) A předá důkazy Ž. 6) Ž zveřejní důkazy. 7) M je odsouzen společností na základě důkazů, protože o týrání z bodu 1 nikdo neví (a on si důkazy netvořil). 8) A přispěla k šikaně nevinného muže M. Pravděpodobně nevědomky, protože týráním se Ž pravděpodobně nechlubila. Podobných scénářů by asi uměl kde kdo vymyslet dost a dost. Vážně se na takovýchto hrůzách chcete podílet?


pavel - 9.2.2017

dáváte alibi i na násilnou trestnou činnost?


Markéta - 24.2.2016

ten, kdo tu nadává má nejspíše sám máslo na hlavě...věřím, že tato firma pomohla a pomůže spousta lidem, kteří nemají jiné řešení a možnosti. Potřebují většinou zachránit vztah. Sama jsem jejich službu na chvilku potřebovala a pracují velmi svědomitě, vše v mezích slušnosti a zákonů, a rozhodně nezacházejí do exktrémů, a do situací, které by mohly dotyčného (který o nich neví) jakkoliv poškodit. Opravdu dobrý nápad - byla to veliká díra na trhu, a musím konstatovat, že jsou velmi dobří profesionálové. Pomáhejte dál...Děkuji Vám za všechno. M.


Jakub - 15.12.2015

Teeda no ten kdo tuhle agenturu odsuzuje je právě příkladem zkaženosti, nebo nevědomosti :D já osobně bych za službu asi neplatil. Od toho mám skvělý kolektiv přátel, kteří semnou spolupracují stejně jako já s nimi, když je potřeba, ale někdo tak skvělé přátele nemá... Co se týče právní stránky, jsem absolutně přesvědčený o tom, že je vše vpořádku a pokud by chtěli, já osobně jim to kdykoliv dosvědčím i když pro ně nepracuju :) vlastně kdybych se spřátelil s jejich zaměstnancem a zasmáli bysme se pár hloupě vtipným okamžikům, nejspíš bych se nechal jednoduše stáhnout stejně jako do práce, kterou dělám teď a ve které mám vysoký výdělek, pravděpodobně tak stejný stejný stres a možná podobné "možné" ale odvratitelné právní postihy, protože umím mluvit a vím, kam se obrátit pro pomoc, takže prakticky s ničím nemám problém. :D Něco jako tak zvaná "morálka", nebo právo, nebo bezpráví v Česku totiž s povahou lidí a slovníkem s takovým množstvým synonim a antonim totiž neexistuje... Pokud nesouhlasíte, podejte na mě trestní oznámení a když mi zavolá policie, odpovím, že se dostavím jedině na písemné předvolání... Které ani nepřijde a když přijde, tak klidně přijdu vypovídat, udělám ze sebe chudáka, magora, nebo kombinaci... Budu odpovídat tak, že budu nenápadně s každou další větou vyvracet všechny minulé věty a tvořit takový paradox, že to vzdají a budou se stydět za svou zprávu... Už jsem to udělal a docela jsem se u toho pobavil... A je taky, jen se jim kouřilo z hlavy :D Většina čechů jsou hlupáci, tak proč bych nemohl ve vhodný okamžik vypadat jako jeden z nich, když se mi to hodí a když jsem to celý život musel pozorovat? :D Odporujte mi a kákněte si do vladtního hnízda, nebo záviďte :D to je realita...