Aktér k pronájmu

Aneb herec na přání

  • Potřebujete sparing partnera, který se stane součástí Vašeho života tak, jak jej sami chcete prezentovat okolí? Vybereme Vám na míru aktéra, který s Vámi sehraje jakýkoli příběh tak, že mu ostatní uvěří.
  • Chcete v obchodním partnerovi vzbudit dojem, že o Vámi nabízenou spolupráci je velký zájem? Když je obchodní partner pod tlakem, že o nabízenou možnost přijde, zpravidla se rozhoduje spontánněji a rychleji. Jedná se o marketingovou taktiku fiktivního kupce.
  • Potřebujete rodině představit partnera, abyste toto téma mohli konečně smést ze stolu? Vybereme Vám dokonalý protějšek, který můžete představit rodičům, a zbavit se tak jejich všetečných otázek.
  • Chcete, aby Váš partner žárlil? Vybereme Vám na míru ctitele či ctitelku, kteří ve Vašem partnerovi vzbudí plamen žárlivosti a opět jej přiměje o Vás usilovat a snažit se.

Nebo snad máte svého vysněného partnera a potřebujete naaražovat situaci, ze které vzejdete v jeho očích jako ideální protějšek? I to pro nás není problém... V případě této služby platí více než u jakékoli jiné, že čím detailnější informace ohledně charakteru a vzhledu herce a popis situace od Vás obdržíme, tím lépe bude dotyčný aktér odpovídat Vašim představám.

Nezávazná poptávka

Pokud chcete znát cenu této služby a získat další informace, zavolejte na 777 116 346 či 777 116 347, napiště na info@alibinamiru.cz, nebo vyplňte náš diskrétní formulář: