ALIBI NA MÍRU

„Celý svět je jeviště a všichni lidé na něm jenom herci.“ - William Shakespeare

  • Hrdina hry Oscara Wildea Jak je důležité míti Filipa měl fiktivního kamaráda Bunbaryho, na kterého se vymlouval kdykoli, když chtěl podniknout něco, co by se jeho rodině nelíbilo.
  • Potřebujete jednorázově, neplánovaně, nebo naopak plánovaně a opakovaně podniknout něco tak, aby se Vaši blízcí či zainteresované osoby zbytečně nevyptávali a nepochybovali o tom, že Vaše výmluva je pravdivá?
  • Máte koníčka, který se Vašim blízkým nelíbí a nechcete se ho vzdát?
  • Potřebujete se kdykoli na libovolně dlouho dobu vytratit a vyvázat z pracovních či rodinných povinností?
  • Cítite, že je na spadnutí vyhoření a že musíte změnit směr? Zažít něco nového nebo trávit čas s někým, s kým jste vždycky chtěli? Bojíte se, že pro to Vaše okolí nebude mít pochopení?

Jsme tu, abychom Vám podali pomocnou ruku. Alibi na míru je službou nejvyšší možné úrovně co do komplexnosti a rozsahu. Kombinuje v sobě všechny naše služby tak, aby výsledný příběh byl dokonale uvěřitelný a věrohodný. „Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč,“ zpívá se ve známé písni. A život je hrou. Staňte se tedy hráčem – profesionálem; hercem, režisérem i scénáristou vlastního života a hrajte jej přesně tak, jak sami chcete. Naši koordinátoři Vám připraví na míru kompletní příběh „na klíč“. V tomto směru prakticky neexistují omezení a myslitelné je téměř cokoli. Pozvánky existujících agentur či firem na pracovní meeting a konferenci? Žádný problém. Sraz spolužáků po letech? Může být. Vyrobíme fotografie s Vámi z libovolého místa, dodáme reklamní předměty, vstupenky, vouchery, v jakémkoli hotelu Vám po telefonu potvrdí, že jste jejich hostem. A nepřeberné množství dalších možností. Přestaňte přešlapovat na místě a řekněte rázné ANO! svým tajným přáním a snům. Udělejte první krok na cestě plné vzrušujících dobrodružství. Staňte se režisérem vlastního příběhu!

Nezávazná poptávka

Pokud chcete znát cenu této služby a získat další informace, zavolejte na 777 116 346 či 777 116 347, napiště na info@alibinamiru.cz, nebo vyplňte náš diskrétní formulář: