Jak na to?

Diskrétnost je pro nás nejvyšším zákonem. A bereme ji v potaz i při vstupní fázi spolupráce s Vámi, tj. při vyřizování Vašeho požadavku a prvním kontaktu s Vámi. Vyberte si způsob, který Vám nejvíce vyhovuje. Než Vás kontaktuje náš koordinátor, který s Vámi bude Váš požadavek vyřizovat, můžete nás kontaktovat následujícími způsoby.

Web

K objednání služby, která nejlépe odpovídá Vašim požadavkům, můžete použít kontaktní formulář, který naleznete na našich internetových stránkách. Chcete zůstat v anonymitě? Žádný problém. Záleží jen a pouze na Vás, jaké osobní údaje uvedete nebo zda nás oslovíte třeba pod pseudonymem. Rozumíme Vaší potřebě chránit vlastní identitu a soukromí, zároveň ale mějte na paměti, že poskytnutá data slouží pro realizaci Vaší objednávky, takže v určitých případech jsou některé informace z Vaší strany nutné, jak Vám vysvětlí náš koordinátor, který Váš požadavek bude vyřizovat. Pro prvotní komunikaci s Vámi nejčastěji používáme e-mail, uvedená adresa proto musí být aktivní. Pro zachování Vaší anonymity, si můžete vytvořit zcela novou, pokud to považujete za nutné.

E-mail

Nemusíte se nikde registrovat ani nic závazně objednávat. Všechny dotazy, informace a přání ohledně Vašeho požadavku zasílejte na e-mailovou adresu info@alibinamiru.cz.Pokud si nejste 100% jisti, že se do Vaší e-mailové schránky nikdo jiný nedostane, doporučujeme každý e-mail po odeslání smazat a vysypat e-mailovou složku „koš“ - totéž platí o přijatých e-mailech z naší strany.

Telefon

Přejete si nám zavolat? K dispozici jsou Vám tato čísla 777 116 346 a 777 116 347. Doporučujeme si naše číslo uložit pod jiným jménem (např. Karel Novák) nebo po každém telefonním kontaktu hovor smazat z výpisu volání (předejdete tak případným problémům).

Facebook

Kontaktovat nás můžete nově i prostřednictvím soukromé zprávy na našich facebookových stránkách. V tomto případě opět platí to, co v případě kontaktu prostřednictvím e-mailu. Miroslav Plzák razil heslo: „Zapírat, zapírat, zapírat!“ A Radim Uzel dodává: „Mazat, mazat, mazat! Nejvíce nevěry se provalí z textových zpráv.“ K tomu není třeba cokoli dodávat...

I platby za naše služby provádějte s rozmyslem!

Veškeré platby můžete posílat libovolným způsobem. Výpisy z účtu Vás ale mohou nechtěně kompromitovat. Doporučujeme vkládat finance přímo na náš bankovní účet na kterékoli pobočce FIO Banky. V takovém případě doklad o platbě doporučejeme ihned zlikvidovat. To samé platí v případě platby formou poštovní poukázky (složenky).