Monitoring

Správné informace mají cenu zlata

Každý z nás se dostane v životě do slepé uličky. Jste zahnáni do kouta a nevíte kudy kam? Dostali jste se do prekérní situace, ať již v partnerském vztahu, práci nebo obchodní či jiné záležitosti? Zajistíme pro Vás profesionálí monitorovací a detektivní služby.

  • řešíte partnerské problémy?
  • máte problémy ve Vašem soukromém životě?
  • potřebujete důkazní materiály pro soudní či jiné řízení, např. rozvod a pod.?
  • nedůvěřujete svým společníkům a obchodním partnerům a chcete si je prověřit?
  • přišli jste o majetek, který chcete nalézt a získat zpět?

Opět je zde nepřeberné množství situací, se kterými Vám můžeme pomoci. Naši koordinátoři Vám doporučí co nejefektivnější postup vedoucí k uspokojení Vašich potřeb a přání. Slovo problém je pro nás výzvou, nikoli limitem. U této služby, stejně jako u našich dalších služeb můžete být online informováni o průběhu a v případě potřeby využít konzultace s naším profesionálním psychologem a koučem či právní poradenství od renomovaných advokátních kanceláří, se kterými spolupracujeme, bude-li to zapotřebí. Jsme si plně vědomi toho, že některé případy mohou být psychicky velmi náročné a snažíme se, aby pro naše klienty měla nepříjemná zjištění co nejmenší negativní dopad. Netřeba opět zdůrazňovat, že diskrétnost a anonymita jsou pro nás klíčové. Měníme aktéry i automobily a další rekvizity a propriety tak, aby nedošlo k jakékoli kompromitaci Vaší osoby a vše dopadlo přesně podle Vašich představ.

Nezávazná poptávka

Pokud chcete znát cenu této služby a získat další informace, zavolejte na 777 116 346 či 777 116 347, napiště na info@alibinamiru.cz, nebo vyplňte náš diskrétní formulář: