O nás

Kdo jsme

Agentura Alibi na míru vznikla v roce 2012 s cílem nabídnout profesionální komplexní služby pro klienty, kteří se už nechtějí nadále nechat vláčet okolnostmi a rozhodnutími druhých lidí a rozhodli se žít tak, jak sami chtějí – bez rizika, že je bude kdokoli odsuzovat a kritizovat. Našim klientům pomáháme předcházet nepříjemným situacím a řešit ožehavé problémy tak, aby o svém životě začali aktivně rozhodovat sami a žili tak, jak skutečně chtějí. Jsme první a jediná agentura v České republice poskytující komplexní servis v oblasti kreativní konceptuologie životních situací a řešení a předcházení krizovým situacím. Poznáte díky nám pravdu a zajistíme, aby pravda, je-li to zapotřebí a žádoucí, zůstala skryta. Neřešte dál palčivé situace. Jsme tu, abyste jim předcházeli a žili tak, jak jste sami vždy chtěli. Staňte se strůjcem svého osudu!

V čem jsme nejlepší

Nemálo z těch, kdo se někdy snažili takříkajíc „vybruslit“ z nepříjemné životní situace, často muselo pod tlakem okolností improvizovat. Obrátí se na přátele, kolegy či rodinu, aby jim „kryli“ záda, vymýšlejí složité a na vratkých nohách stojící příběhy a často jsou nakonec zahnáni do kouta, odkud se utíká už jen velmi těžko. Tady neplatí, že risk je zisk, ale naopak zbytečný hazard, který ve hře o Váš budoucí osud může mít fatální a nedozírné následky. Předcházejte krizovým situacím tak, že se na ně dokonale připravíte, čímž veškerá rizika minimalizujete. Nikoho nesoudíme, protože svět není černobílý, i když si to mnoho lidí rádo myslí. Probereme s Vámi jakýkoli problém a najdeme nejlepší možné řešení k Vaší maximální spokojenosti. Diskrétnost pro nás není jen prázdný pojem, ale nejvyšší zákon! Postupujeme vždy jen a pouze v mezích zákona a podle morálního kodexu, přičemž našim klientům poskytujeme i odbornou pomoc psychologa a osobních koučů, a je-li to zapotřebí, i související právní servis od renomovaných advokátů. Začněte žít tak, jak jste vždycky chtěli. My Vám k tomu podáme pomocnou ruku a povedeme Vás směrem k lepší a pro Vás šťastnější budoucnosti.

Továrna na štěstí

Za 7 let existence naší agantury se na nás obrátily tisíce lidí s nepřeberným množsvím požadavků. Nemálo z nich jsme museli kvůli striktním pravidlům morálního kodexu odmítnout – i těm jsme se ale snažili pomoci a poradit, jak jejich situaci řešit. V našich začátcích jsme se rozhodli pomáhat lidem realizovat jejich životní sny a asistovat jim při řešení krizových situací, které nejsou s to uchopit a zvládnout sami. Aniž bychom chtěli být jakkoli patetičtí a melodramatičtí, vzhledem k objemu úspěšně realizovaných zakázek jsme se bez nadsázky stali továrnou na štěstí. Klienti, kteří se na nás obrátili, našli díky nám cestu k sobě samým a posunuli jsme je blíže k jejich štěstí. Jak řekl jeden náš spokojený klient, jsme lobbisté za mezilidské vztahy. V rámci každé zakázky vycházíme z kreativní konceptulogické metody “out-of-box thinking”, kdy se snažíme konkrétní problém nahlížet zevnitř i zvenčí a hledáme jakákoli možná, leckdy i nevšední řešení. Snažíme se být maximálně efektivní a k řešení přistupujeme pomocí tzv. Occamovy břitvy, kdy nejsnazší řešení bývá zpravidla to nejlepší. Zbytečně tedy nezabředáváme do složitých konstrukcí, ale k danému žádoucímu cíli/výsledku hledáme vždy tu nejefektivnější a nejkratší cestu.

Říkat pravdu a nelhat je rozdíl

Relativně často se setkáváme s lidmi, kteří některé aspekty naší práce berou jakou amorální. Lidé mají tendence zjednodušovat a škatulkovat lidi i situace, s nimiž jsou denně konfrontování. Jenže svět není černobílý. Je rozdíl v tom říkat pravdu a nelhat. Například rozbít vztah může na někoho působit krutě. Co když je ale takový vztah disfukční a ubližuje jednomu nebo oběma partnerům? Co když je díky utajované milence partner lepším manželem a otcem pro své děti? A takových situací je doslova nepřeberné množsví. Po pečlivé analýze Vaší situace a problému, který Vás trápí, vždy nabídneme možná řešení a nastíníme, co vše námi doporučené kroky mohou a pravděpodobně i budou pro Váš život znamenat. Rozhodnutí je vždy jen a pouze na Vás. Nemusíte lhát, stačí když se pravda prezentuje nejméně možným bolestným způsobem tak, aby neubližovala těm, na kterých Vám nejvíce záleží. Za 7 let fungování naší agentury jsme pomohli doslova tisícům lidí, kteří se na nás často obrací opakovaně a doporučují nás dál. A to je pro nás nejvyšší odměna a nejlepší reference - spokojený klient.