Startér

nastartujte novým směrem!

Startér je horká novinka mezi našimi službami, která ale rozhodně není ušita horkou
jehlou! Za 7 let našeho působení jsme se setkali s nepřeberným množstvím požadavků, se kterými jste se na nás obrátili. Postupně jsme rozšiřovali portfólio našich služeb tak, abychom mohli vyhovět všem Vašim požadavkům. Dlouho jsme uvažovali o zcela unikátním konceptu služby, která bude komplexní a hlavně variabilní a flexibilní tak, aby se přizpůsobila každému klientovi přesně podle jeho individuálních a jedinečných potřeb.

Právě proto přicházíme se službou Startér, jež je určena všem lidem, kteří potřebují pomoci v jakékoli životní situaci. Jedná se o komplexní službu, která začíná důkladnou vstupní analýzou Vaší situace a pečlivou přípravou detailního plánu vhodného řešení. Na řešení se podílí profesionální psycholog i osobní koučové, a vyžaduje-li Váš problém i právní řešení, tak i renomovaná advokátní kancelář.

Službu Startér jsme připravili s myšlenkou, že to nejste Vy, kdo musí složitě hledat službu, která by Vám vyhovovala, ale jsme to my, kdo Vám službu uzpůsobí na míru přesně tak, jak to vyhovuje Vám.

Startér je určen k rychlému řešení jednodušších problémů, stejně tak jako k řešení nejsložitějších životních situací. Vycházíme z jednoduchého motta, že jakykoli problém je jen příležitost a výzva k řešení.

Služba Startér zahrnuje nejen řešení Vašeho problému, ale i komplexní péči o Vás jako jeho bezprostředního účastníka v hlavní roli. Připravíme Vás na řešení složité životní situace, pomůžeme Vám ji vyřešit a pomůžeme Vám i s přípravou na život "po problému", který také skýtá různá úskalí. Startér Vám pomůže doslova znovu nastartovat Váš život a začít žít tak, jak jste vždycky chtěli. Jediné, co musíte učinit, je rozhodnoutí. Se zbytkem Vám pomůžeme my. Začněte žít tak, jak jste vždycky chtěli, začnětě žít svou vysněnou budoucnost již dnes! 

Nezávazná poptávka

Pokud chcete znát cenu této služby, vyplňte náš diskrétní formulář: