Test věrnosti

Věřím mu, ale...

  • Každý z nás někdy zapochyboval či zapochybuje o věrnosti svého partnera. Týká se to i Vás?
  • Chcete si otestovat partnera Vašeho potomka?
  • Zajímá Vás, jak obstojí Váš sok v lásce?
  • Důvěřuj, ale prověřuj. Chcete mít 100% jistotu?
  • Donesly se k Vám informace o Vašem vyvoleném, které Vás znejistěly?
  • Svatební zvony pomalu začínají znít. Vy však stále nejste skálopevně rozhodnuti?

Odpověděli jste na některou z výše uvedených otázek kladně? Pak je zde právě pro Vás oblíbená služba, která vybranou osobu prověří a zbaví Vás pochyb a nejistot.

JE VAŠE PODEZŘENÍ OPRÁVNĚNÉ?

Máme pro Vás řešení, které Vám opět přinese klidný spánek.

Online test

Facebook, Badoo, Lidé.cz, Tinder, různé online seznamky, a podobně... Svět internetu skýtá mnoho svodů a příležitostí k online nevěře, která ale velice rychle může přerůst v tu reálnou. Má Váš partner či jiná osoba Vašeho zájmu poměr? Nebo „jen“ nepatřičně flirtuje v online světě a na případnou nevěru si tak připravuje půdu? Chcete zjistit, jestli by pokušení odolal? Po pečlivé analýze a profilování dotyčné testované osoby ji oslovíme prostřednictvím online prostředí. Zjistěte, kam až je dotyčný ochoten a schopen zajít. Utvrdíte se tak v tom, že je tím pravým/ pravou nebo naopak zjistíte, že ztrácíte čas s někým, kdo Vás jen připravuje o čas, který byste mohli věnovat někomu lepšímu, kdo si Vás bude více vážit.

Live test

Něco jiného je online život, kde se leckdy lidé jen předvádějí a chovají tak, jak by se naživo nikdy nechovali, a něco jiného je svět reálný. Po pečlivé analýze situace a profilovaní testované osoby zinscenujeme reálnou situaci či situace, během nichž bude dotyčný naživo testován naší aktérkou či aktérem. Navodíme reálnou situaci, během níž bude muset dotyčný odolat pokušení a svodům jemu přesně ušitých na tělo. Příležitost dělá zloděje, říká se. Jste si jisti, že dotyčný obstojí?

Nezávazná poptávka

Pokud chcete znát cenu této služby a získat další informace, zavolejte na 777 116 346 či 777 116 347, napiště na info@alibinamiru.cz, nebo vyplňte náš diskrétní formulář: