NAPIŠTE NÁM.....cokoliv

Zprávy

Petr - 12.12.2018

U agentury jsem si objednal službu Rozvraceč. Zakázka zůstala na mrtvém bodě, protože se mi nepodařilo dodat užitečné informace k realizaci. Chápu, že koordinátoři pracují s tím co dostanou od klienta. Jako v každé jiné branži. Musím uznat, že jsem byl překvapený vysokou úrovní služby a profesionalitou společnosti. Oceňuji hlavně osobní přístup a proaktivitu koordinátorky. Pokud i zbytek realizačního týmu agentury dosahu úrovně koordinátorek, se kterými jsem měl potěšení jednat. Musím Alibi na míru složit poklonu. I přesto, že zakázka nedopadla dle mých představ, byl jsem se službou samotnou naprosto spokojen. Pokud budu mít v budoucnu nějaký delikátní problém, nebudu váhat opět Alibi na míru využít. Nikdy bych nevěřil, že leze v milostné oblasti intrikovat na tak profesionální úrovni.


Václav Klaus ml. - 26.10.2017

Děkuji srdečně agentuře za rozvracení mého manželství. Nyní konečně můžu začít nový život s novou ženou. Jste skvělí!!!


Vojta - 12.10.2017

Zcela Vam fandim. Mel jsem doposud asi 250zen. Z toho tak tvorilo 2/3 zadanych. V jednom okamziku mam tak 3-4milenky. Zadane jsou lehce dostupne. Jen mala hrstka zen jsou verne. A to nejsen zadny model. Staci lepsi auto, vystupovani, nabidnout par vzdusnych zamku a na 2-3schuzce uz jdou do postele.


Martin - 9.10.2017

Moralni aspekt stranou - v okamziku, kdy je uspesne zajisteno alibi pachateli kriminalniho cinu, at vedome ci nikoliv, je toto podnikani u konce. Ale mysl mam otevrenou. Pokud se mylim, uvedte prosim priklad, ktery by vypovidal o opaku. Dekuji.


Natália - 21.6.2017

Díky této firmě už nevěřím na lásku ani osudové setkání, ale oceňuji to, co děláte a neříkám, že Vaše služby nevyužiji a že je nebudu v budoucnu potřebovat.


Petr - 9.2.2017

Vážení, trošku jsem o tom přemýšlel a musím říci, že tento způsob podnikání mi připadá nemorální. Zkusil bych vysvětlit proč. Uvažme následující scénář: 1) Žena Ž týrá muže M. 2) Muž M je nešťastný, ale ve vztahu s Ž setrvává například kvůli dětem. 3) Žena Ž si na muže M najme agentku A, aby ho svedla. 4) M se nechá A svést, protože se necítí nikde vázán a i pro děti je lepší nový vztah s A než hnus s Ž. 5) A předá důkazy Ž. 6) Ž zveřejní důkazy. 7) M je odsouzen společností na základě důkazů, protože o týrání z bodu 1 nikdo neví (a on si důkazy netvořil). 8) A přispěla k šikaně nevinného muže M. Pravděpodobně nevědomky, protože týráním se Ž pravděpodobně nechlubila. Podobných scénářů by asi uměl kde kdo vymyslet dost a dost. Vážně se na takovýchto hrůzách chcete podílet?


pavel - 9.2.2017

dáváte alibi i na násilnou trestnou činnost?


Markéta - 24.2.2016

ten, kdo tu nadává má nejspíše sám máslo na hlavě...věřím, že tato firma pomohla a pomůže spousta lidem, kteří nemají jiné řešení a možnosti. Potřebují většinou zachránit vztah. Sama jsem jejich službu na chvilku potřebovala a pracují velmi svědomitě, vše v mezích slušnosti a zákonů, a rozhodně nezacházejí do exktrémů, a do situací, které by mohly dotyčného (který o nich neví) jakkoliv poškodit. Opravdu dobrý nápad - byla to veliká díra na trhu, a musím konstatovat, že jsou velmi dobří profesionálové. Pomáhejte dál...Děkuji Vám za všechno. M.


Jakub - 15.12.2015

Teeda no ten kdo tuhle agenturu odsuzuje je právě příkladem zkaženosti, nebo nevědomosti :D já osobně bych za službu asi neplatil. Od toho mám skvělý kolektiv přátel, kteří semnou spolupracují stejně jako já s nimi, když je potřeba, ale někdo tak skvělé přátele nemá... Co se týče právní stránky, jsem absolutně přesvědčený o tom, že je vše vpořádku a pokud by chtěli, já osobně jim to kdykoliv dosvědčím i když pro ně nepracuju :) vlastně kdybych se spřátelil s jejich zaměstnancem a zasmáli bysme se pár hloupě vtipným okamžikům, nejspíš bych se nechal jednoduše stáhnout stejně jako do práce, kterou dělám teď a ve které mám vysoký výdělek, pravděpodobně tak stejný stejný stres a možná podobné "možné" ale odvratitelné právní postihy, protože umím mluvit a vím, kam se obrátit pro pomoc, takže prakticky s ničím nemám problém. :D Něco jako tak zvaná "morálka", nebo právo, nebo bezpráví v Česku totiž s povahou lidí a slovníkem s takovým množstvým synonim a antonim totiž neexistuje... Pokud nesouhlasíte, podejte na mě trestní oznámení a když mi zavolá policie, odpovím, že se dostavím jedině na písemné předvolání... Které ani nepřijde a když přijde, tak klidně přijdu vypovídat, udělám ze sebe chudáka, magora, nebo kombinaci... Budu odpovídat tak, že budu nenápadně s každou další větou vyvracet všechny minulé věty a tvořit takový paradox, že to vzdají a budou se stydět za svou zprávu... Už jsem to udělal a docela jsem se u toho pobavil... A je taky, jen se jim kouřilo z hlavy :D Většina čechů jsou hlupáci, tak proč bych nemohl ve vhodný okamžik vypadat jako jeden z nich, když se mi to hodí a když jsem to celý život musel pozorovat? :D Odporujte mi a kákněte si do vladtního hnízda, nebo záviďte :D to je realita...


mark - 12.12.2015

dobrý den, měl jsem možnost využít služby, když si partnerka našla jiného chlapa..a já jí chtěl dostat zpátky. To se nakonec agentuře stejně nepodařilo, jen mě to stálo hromadu peněz, za které by byla nejedna dovolená v karibiku. K tomu chci říct, že je v případech málo procentu úspěchu, to je realita. Když vás bude někdo v životě podvádět bude to dělat i poté. Minulá partnerka to nyní dělá zase mu, takže nakonec jsem rád že s ní nejsem. V mém případě platí pořekadlo..zoufalý člověk, dělá zoufalé činy..nic víc. K tomu můžu říct, že pokud něco neklape, nikdo to za vás nevyřeší, takový je život...